Festivali meediumid

Pakume Eesti Festivalidel osalejatele  lisavõimalusi oma eesmärkide saavutamiseks - toodete ja teenuse tutvustamiseks nii festivalialas kui meediakanalites. Huvi korral võtke ühendust festivali korraldajaga või aadressil


FESTIVALITV / FESTIVALTV

Hea Toidu Festival - Grillfest telesaated ja videod: www.grillfest.tv (klikka siin)

English subtitled TV shows and videos of Estonian Festivals: 

Good Food Festival - Grillfest TV shows and videos: www.grillfest.tv (click here)

Kui osaleja tootel või teenusel on lisaks atraktiivsele vormile ka põnev sisu, siis on sellest põhjust rääkida Festivali TVs. Festivali TV ei ole teleturg, vaid meeleolukas sisulugu, mille tulemusena saab vajalik info "pakitud" televaatajale atraktiivsesse vormi ja esitatud üleriigilise leviga telekanalis. Samuti saab osaleja videoloo endale vabaks kasutamiseks. 


FESTIVALILEHT

Kui osaleja toode või teenus on üldsusele vajalik ja kasulik, siis on sellest põhjust kirjutada üleriigilise levikuga festivalilehes. Tegemist ei ole tootereklaami või reklaamipinnaga, vaid tarbijale kasulikku või õpetlikku infot sisaldava looga, mida illustreerib ka kõnekas foto. Sõltuvalt tootest või teenusest võib olla tegemist ka piltuudisega.

Hea Toidu Festival - Grillfest ajalehed ja trükised: www.issuu.com/grillfest (klikka siin)


FESTIVALIVEEB JA SOTSIAALMEEDIA

Osalejad ja partnerid saavad reklaamitud festivali veebilehel Osalejad peatükis ja veergudes reklaambannerina. Osaleja festivalil osalemist on võimalik tutvustada ka festivali veebilehel ja Facebookis uudisloona. Samuti on eksponendil võimalus osaleda festivali Facebooki lehel korraldaja poolt loodavates temaatilistes publikumängudes osaleja auhindadele.

www.grillfest.ee
www.vorstifestival.ee 


SUUR BLOKKLIPP

Eesti Festivalid kasutavad platsireklaamina fiibervarrega blokklippu kogukõrgusega 4,3m, mille lipuosa mõõdud kujunduse jaoks on 760x3600mm. Lisaks tuleb komplekti arvestada ristjalg (sellega saab lippu paigaldada nii asfaldile kui murupinnale) ja sellele asetatav raskus (kasutame pop-up telgi raskust). Blokklipu toodab AD Gorilla, tellimise ja lisainfo saamiseks klikka.