Eesti grilliajakiri Grillfest 2023


Tänapäeval grillitakse edukalt ja rõõmuga aasta ringi nii toas kui terassil. Siiski liiguvad mõtted uuele grillipaaraadile ja õuepidudele eelkõige varakevadel. Just seepärast paneme Eesti Grilliliidu poolt uudised ja värsked teadmised igal aastal kevade hakul ühte ja ainsasse Eesti grilliajakirja kokku ja levitame seda kõikide moodsate kanalite kaudu nii veebis kui jaemüügis. Eesti grilliajakirjas osalemiseks kirjutage meile . Grillimiseni!


Eesti grilliajakiri Grillfest 2023 ÜLDINFO: 
 • Ilmub aprilli esimesel nädalal, enne aktiivse grilliperioodi algust. Ajakirjas on sisulugudena ilmumisaastal olulised grilliteemad ja reklaamid, mis võivad aga ei pea olema seotud sisulooga.
 • Eesti grilliajakiri - Grillfest on uhke väljanägemisega sisukas lugemine: ajakirjast valmib A4 formaadis kvaliteetsel Galerie Fine Silk 80 gr sisupaberil ajakiri (80+lk), esikaaned Sand-touch lakiga ja samuti veebiversioon ISSUU keskkonnas tasuta lugemiseks.
 • Grilliajakirja tasulist jaemüüki teostab Lehepunkt. Esimene (kevadine) tiraaž on 10 000 eksemplari, vajadusel trükitakse aasta jooksul lisaks. Vaata Eesti ajakirjade statistikat (Eesti Meediaettevõtete Liit). Kaanehind levi- ja tootmiskulude osaliseks katmiseks on 3,50€ - eesmärk on hoida kaanehind võimalikult soodne ajakirja suurema lugejaskonna saavutamise eesmärgil.
 • Grilliajakirja saab tellida aadressilt  ja Grillfest Shop. Kaanehinnale 3,50€ lisandub postikulu.
 • ISSUU veebilugemiskeskkonnas ilmuvat grilliajakirja saab lugeda (ja vaadata reklaame) tasuta!
 • Grilliajakirja jagatakse tasuta mais ja juunis toimuval suurel degustatsioonipeol Grillfest tuleb külla! ja 9.-10.06.2023 toimuval Hea Toidu Festival - Grillfest nii infopunktides kui ka restoranides. Igal aastal külastab festivali kahel päeval rohkem kui 50 000 grillihuvilist, sissepääs on kõigile tasuta! Lisaks jagatakse ajakirja tasuta 2023. aasta muudel grilliüritustel: www.grillikalender.ee 
 • Grilliajakirja levitavad tasuta ajakirja koostööpartnerid, sh grillirestoranid.
 • Grilliajakirja turundatakse ja reklaamitakse ning sisulood koos reklaamidega avaldatakse Eesti Grilliliidu, Grillfesti ja ajakirja sisu- ja reklaamiklientide sotsiaalmeediakanalites (Facebook ja LinkedIn).

koostöö ja reklaam

Koostööks võtke ühendust aadressil .
Vastutav projektijuht ja toimetaja: Auris Rätsep, , 504 3000
Projektijuht ja toimetaja: Kätlin Kerner, , 5612 6646
Tekstitoimetaja-keelekorrektor: Berit Kivisaar
Küljendaja: Elin McKenzie
Trükk: Printall AS
Väljaandja: MTÜ Eesti Grilliliit


Oluline info koostööpartnerile: 
 • Eesti grilliajakiri on grillikultuuri edendamise eesmärgil Eesti Grilliliidu missiooniprojekt. Sisulugude partneritel ja reklaamiklientidel on õigus soovi korral kasutada ajakirjas sisulugude ja reklaamide juures liidu tunnustusmärki "Eesti Grilliliidu toetaja - Eesti grillikultuuri edendaja", Eesti Grilliliidu liikmed saavad soovi korral kasutada liikmestaatuse märki "Eesti Grilliliidu liige - Eesti grillikultuuri edendaja".

  Ajakirja reklaami- ja müügitulust kaetakse tootmise ja levikulud järgmiselt:
  1) 4 lk sisuloo kombo 1/1 või 1/2 lk (portrait või landscape) reklaamiga - 500€+km.
  2) 2 lk sisuloo kombo 1/2 lk (portrait või landscape) reklaamiga - 400€+km.
  3) Premium-reklaam üle kahe lehekülje (1+1 lk) sisuloota - 500€+km, Eesti Grilliliidu liikmele 400€+km.
  4) Reklaam 1/1 lk sisuloota - 350€+km, Eesti Grilliliidu liikmele 300€+km.
  5) Reklaam rubriigis "Parimad grilliroad" 1/3 lk sisuloota - 250€+km, Eesti Grilliliidu liikmele 200€+km.
  Kõik hinnad sisaldavad ka sotsiaalmeedia postitust Eesti Grilliliidu Facebookis. 

 • Aasta grilliajakirja esimene tiraaž on 10 000 eksemplari, oleme valmis Lehepunkt AS tellimisel tootma kiirelt ka lisatiraaži vajalikus koguses; 
 • Sisulood avaldatakse eraldi loona koos fotode (ja olemasolul ka seonduva reklaamiga) Eesti Grilliliidu ja Grillfesti Facebookis ja LinkedIn-is;
 • Ajakirja levitab üle Eesti jaemüügis Lehepunkt (toidupoed, bensiinijaamad jne);
 • Posti teel saab ajakirja tellida aadressilt Grillfest Shop ja ajakirja partnerite (loetelu lisamisel) veebipoodidest;
 • Tasuta saab lugeda ja vaadata veebis ISSUU lugemiskekkonnas;
 • Tasuta jagatakse Pärnu Grillfestil (50 000 külastajat) ja ajakirja partnerite tegevuskohtades (restoranid, kauplused jne), sh saavad partnerid piisava koguse ajakirja, et anda aasta jooksul kingitusena tasuta kaasa näiteks iga grilliaparaadi ostjale;
 • Väljaandja poolt täpselt valitud partnerite sisulood on grilliteemalised ja iga loo juurde kuulub ka reklaamipind suuruses 1/2 lk portrait või landscape vastavalt partneri enda soovile ja reklaami kujundusele (vaata maketti lingina lehekülje lõpus või siin).

eesti grilliajakiri grillfest 2023 esikaane makett (uus kaanefoto on tegemisel)

Grilllfest2023_Esikaas_NAIDIS3_seljaga.jpg


EESTI GRILLIAJAKIRI GRILLFEST 2023 TEHNILINE SISUMAKETT (SISULUGUDE TÄHEMÄRGID JA REKLAAMIDE MÕÕDUD)

3 LK NÄIDISSISULUGU "SUITSUTAME SOODSALT JA TÄISAUTOMAATSELT" KÜLJENDATUDNA (7000 TM TÜHIKUTEGA: põhilugu 4418tm, lisalugu 2426tm, piltuudis 229tm + 1 suur ja 4 keskmist pilti)