Grillfest Events esitleb: üritused ettevõtetele ja omavalitsustele


korraldame sisuka ja meeleoluka grillisündmuse, professionaalselt!

Grillimine on toitev, arendav ja lõbus seltskondlik tegevus, mis liidab inimesi. Rahvalik grillisport ehk maitsvad ja meeleolukad grillimisvõistlused, grillikoolitused ja degustatsioonid on osalemiseks huvipakkuvad ning jõukohased kõigile. Just seepärast on grillimine võistluse ja/või koolituse vormis sobilik tegevus erinevate sündmuste täiendamiseks nende osana või täiesti iseseisva sündmusena. Grillime ja chillime aastaringselt ja iga ilmaga - võtke meiega lahkesti ühendust !

Vabad kuupäevad on nähtavad Eesti grillikalendris www.grillikalender.ee


I ettevõtte-NIMELINE GRILLFEST

Sobilik korporatiivürituse formaat osalemiseks 30-st kuni 1000 inimeseni! (näidisajakava vaatamiseks klikka pildil või siin!)

Grillfesti korporatiivürituse võimalikud töökeeled vastavalt tellija soovile on eesti, inglise ja soome.

Grillfest_Events_korporatiivkutse.jpg


SAATKE TEIE KORPORATIIVÜRITUSE LÄHTEANDMED (Google Forms)
BE KIND TO SEND US THE PRIMARY DATA OF YOUR CORPORATIVE EVENT HERE (Google Forms)
 


grillivõistlused + grillikool + muud põnevad tegevused kõigile!

Ettevõtte töötajatele ja/või koostööpartneritele korraldatud ettevõtte-nimeline Grillfesti grillimisvõistlus vältab soovi korral kasvõi terve pika päeva, sisaldades Eesti Rahva Grillikooli õppeprogrammi, lisategevustena (et kõigil oleks tegevust ja huvitav) erinevaid töötubasid toidu valmistamisest tuleskulptuuride või ilutulestiku isetegemiseni, (grilli)toitlustust tunnustatud grillimeistrite ja -cateringide poolt, sobilikke showprogramme ja meelelahutajaid koos õhtuse tantsubändi ja päevase workshopi käigus endaloodud tuleskulptuuride või ilutulestiku tulemuse nautimiseni. Kui ettevõttel on üritus muus osas endal valmis ja toimumiskoht ja catering juba lepitud, siis on võimalik Grillfesti suur grillipäev koos põhi- ja lisategevustega integreerida olemasolevatesse plaanidesse.

Loome originaalse ja professionaalselt korraldatud ettevõtte omanimelise Grillfesti
  • Loome ettevõtte-nimelise Grillfesti grillivõistluse nime ja logo tulenevalt Grillfesti grillimise meistrivõistluste kaubamärgist. Näitena 2019. aastal toimunud DSV meistrivõistlused grillimises - Grillfest (vaata allpool);
  • Pakume vastavalt osalejate arvule välja erinevad toimumiskohad (juhul kui ettevõttel ei ole juba koht kokku lepitud);
  • Loome stsenaariumi ja teostame selle.
  • Kui cateringi teostavad Grillfesti partnerid, siis seda teenust me ei vahenda, vaid viime osapooled täpse menüü koostamiseks ja arveldamiseks omavahel kokku, sest toitlustamise osas võib kliendil olla erilisi soove.
  • Grillivõistkonnad moodustab ettevõte ise kas oma osakondade kaupa või muudel alustel, kutsudes osalema näiteks ka võtmekliendid. Võistkondade ja nende liikmete arv ei ole piiratud ja nii sobib korraldada grillivõistlust 30-le, 300-le või ka 1000-le osalejale.
  • Keda grillimine tegevusena ei kõneta, neile korraldame samal ajal muud tegevused ja moodustame grillivõistluste kohtunikkonna, kusjuures kohtunikud koolitame ja võistkondade hindamistegevuse teostame vastavalt Eesti Grilliliidu grillivõistluste eeskirjadele ja dokumentidele ehk siin toimub kõik nii nagu suurel ametlikul grillivõistlusel.

Aga peamine on meeles pidada, et grillimine on fun ja selles vaimus ja meeleolus kogu sündmus toimubki!


Kasulikud lingid

Grillfest Events - toimumiskohad
Grillfest Events - lisategevused 
Grillfest Events - cateringid


Näidisajakava(d)

Firmanimeline meistrivõistlus grillimises - Grillfest näidisajakava

Tallinnas vanal Hipodroomil toimunud DSV perepäeva üldine ajakava
DSV perepäeva - DSV meistrivõistlused grillimises - Grillfest fotogalerii: (klikka siin või DSV pildil)

dsv.png

NB: Näidisajakava ja fotod on Grillfesti autorikaitse objekt.


II ETTEVÕTTe võistkonnaga PÄRNU grillfestile GRILLIMA ja chillima!

Sobilik korporatiivürituse formaat osalemiseks kuni 20 inimesega!

Grillfest_2023_võistluse_kutse.jpg


osalege ettevõtte võistkonnaga grillivõistlustel!

See on hea võimalus korraldada soodsalt meeleolukas korporatiivüritus juhtkonnale, töötajatele või klientidele. Looduskaunil Pärnu Vallikääru aasal võistlevad Grillfesti teisel päeval festivali võistlusalas ettevõtted ja sõpruskonnad grillimises. Korraldaja poolt on võistlusplats suurusega 4x7m (laius x sügavus), kolme esimese võistlusvooru tooraine (fantaasiavoorus küpsetab võistkond mida ise soovib ja kaasa võtab), suurel hulgal rõõmsaid pealtvaatajaid kelleks on festivali külastajad, hea seltskond ja suurepärane Grillfesti kultuuriprogramm. Osalev ettevõte saab teha reklaamitegevusi ja soovi korral oma toodete osas ka müüki (kaubaklass on vaja kooskõlastada korraldajaga). Soovi korral on võimalus tarbida ka elektrit. Võistkonnaliikmete arv ei ole piiratud, soovituslikult kuni 20 inimest.

2023. aasta Grillfesti suurvõistluste võistlusvoorud: 
1. voor - Rakvere üllatusvoor
2. voor - Talleggi kanalihavoor
3. voor - Rakvere searibivoor
4. voor - fantaasiavoor

Võistlusele registreerimine ja lisainfo: www.grillisport.ee 

Pärnu Grillfesti korporatiivürituse galerii (klikka siin või pildil)

5_põhjust_osalemiseks_Eesti_meistrivõistlustel_grillimises.jpg


III omavalitsusele: "GRILLFEST TULEB KÜLLA!"

Suur kogupere grillipidu "Grillfest tuleb külla!" igal kevadel ja kalagrillipidu eriüritusena suvel. 

Maikuu esimesest nädalavahetusest kuni Pärnu suure Grillfestini (juuni teisel nädalavahetusel) külastab Grillfesti maitsev, hariv ja meelelahutuslik kogupere grillipidu "Grillfest tuleb külla!" neid toimumiskohti kuhu meid külla kutsutakse. Grillipeo osadeks on suvetoodete degustatsioonid, grillikoolitus, meelelahutusprogramm ning omanäoline ja sisukas laste mängumaa. Külastajateks on nii omavalitsuste elanikud kui külalised. Omavalitsus on tasuta sissepääsuga grillisündmuse kaaskorraldaja.

"Grillfest tuleb külla!" koduleht: www.grillipidu.ee

"Grillfest tuleb külla! - Neeme Kaluritepäev" kalateemaline grillipidu: www.kalagrillipidu.ee 
Grillfest_tuleb_külla_www.grillipidu.ee.jpg


IV OMAVALITSUSEle: nimeliNE grillivõistlus

Loome ja korraldame omavalitsuse-nimelise Grillfesti grillivõistluse koos nimelogoga või toimumiskoha (piirkonna) turundusvajadusest tuleneva teemavõistluse. 

Näitena Paldiski Linnapäevade osana toimunud Paldiski meistrivõistlused grillimises - Grillfest. Samuti on võimalik luua teemavõistluse kaubamärk, mis on omavalitsuse suurema ürituse oluline teemaosa. Näitena koostöös Tapa Linnavalitsusega 8-l järjestikusel aastal Tapa Vorstifestivalil toimunud Eesti meistrivõistlused vorstigrillimises või koostöös Häädemeeste Vallavalitsusega aastast 2014 Uulu LambaVestil korraldatavad Eesti meistrivõistlused lambaliha grillimises. Võistkonnad saabuvad omavalitsuse ja ka Eesti Grilliliidu kutsel lähemalt ja kaugemalt. Võistlustöid hindavad Eesti Grilliliidu koolitatud kohtunikud. Võimalik on luua ja kaasata omavalitsuse kohtunikkond, kelle liikmed koolitame kohtunike maitsvat ja rasket tööd tegema kohapeal.

Grillfest avaliku üritusena vältab soovi korral kasvõi terve pika päeva, sisaldades Eesti Rahva Grillikooli õppeprogrammi, sobilikke showprogramme ja meelelahutajaid kuni õhtuse tantsubändini. Kui omavalitsusel on üritus muus osas endal valmis, siis on võimalik luua ka ainult grillikool, degustatsioonid ja/või võistlused ja need integreerida juba olemasolevasse ajakavasse - see on koostöö, mille eesmärk on täiendada juba olemasolevat omavalitsuse ürituse ajakava sisukamaks, meeleolukamaks ja maitsvamaks. 

Näidisajakava (Eesti meistrivõistlused lambaliha grillimises / Uulu LambaVest)

Omavalitsuste avalike grilliürituste fotogalerii ja nimelogode näidised (galerii lõpus): (klikka siin või pildil)

omavalitsus_Grillfest.png


Kontakt ja autorlus

Auris Rätsep
Grillfesti Events ürituste korraldaja
504 3000,  

Ain Pedak
Grillfesti Events ürituste korraldaja
502 6091,  

Kätlin Kerner
Grillfesti Events ürituste korraldaja
5612 6646,  

Annely Järvsalu
Grillfesti Events ürituste korraldaja
5559 5534,


Grillfest on Eesti Patendiametis registreeritud kaubamärk. Grillfest Events lehel esitatud ideede ja materjalide (näidisajakava, fotod jms) autoriõgused kuuluvad Grillfestile.


Eesti grillivõistluste ajalugu

Esimene grillivõistlus avaliku üritusena korraldati teadaolevalt 1990. aastal Mainori poolt Tallinna Lauluväljakul ameeriklaste osavõtul (vaata pildigaleriid siit). Tiit Treve ja Auris Rätsep alustasid Eesti erinevates omavalitsustes üleriigilise võistlussarja Üle Linna Lihameister (ÜLL) korraldamisega 90-ndate lõpul (vaata pildigaleriid siit ja videot 2003. aasta Kuusalu etapist siit). Esimene Üle Linna Lihameister korraldati Türil Veskisilla Puhkekeskuses - sealt sai alguse hiljem ka Euroopas pärjatud kuulsate lihaküpsetajate võistkonna Türi Pritsumehed karjäär. ÜLL-i võistlussarja suure finaalvõistlusena korraldati Haapsalus Paralepa rannas 1999. aasta jaanipäeval festivalina esimene Grillfest, kus osales 25 000 külastajat. Festivalist ja selle raames toimunud võistlusest arenes aastatega Eesti esimene toidukultuurifestival Hea Toidu Festival - Grillfest, kus festivali ühe osana võistlevad tänaseni esimesel päeval noored (Koolidevahelised Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillium) ja teisel päeval täiskasvanud grillisportlased (Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest).


tV: "Eesti meistrivõistlused grillimises - Grillfest"

Toodetud 2010, pildisuhe 4:3. eetrikanal: Kanal 2


tV: "Grillivabariik Eesti"

Toodetud 2012, pildisuhe 4:3, eetrikanal: Kanal 2


huvitavAT infoT

Eesti Grillisport, kuulsad grillivõistkonnad ja võistluste logod: www.grillfestsport.ee 
Eesti grillisündmuste kalender: www.grillikalender.ee 
Eesti Grilli Gala: www.grilligala.ee
Eesti Rahva Grillikool: www.grillikool.ee 
Grillfest Shop: www.grillfest.shop
Eesti grilliajakiri: www.grilliajakiri.ee
Eesti Grilliliit: www.grilliliit.ee 


Grillioht.jpg Grillfest ja Eesti Grilliliit hoiatavad: Grillimine on seltskondlik nauding, mis tekitab tugevat sõltuvust! 


Vastutustundlik_korraldaja__copy.jpg