American Style Club

 

American Style Club tutvustab Eesti inimesi, kes on nakatunud ravimatust Ameerika elustiili pisikust, on inspireerivaks eeskujuks ja tutvustavad seda stiilset ja vahvat "Ameerika-disiisi" heameelega ka kõikidele huvilistele. Amercian Horse Show festivalil on sellised inimesed absoluutses VIP staatuses koos oma Ameerika päritolu autoga, mis tähendab, et neile kehtib eluaegne personaalne tasuta sissepääs festivalile ja parkimine festivali Ameerika autode VIP parklas parkimisloendamise päevahinnaga 1$ või 1€.
Samuti anname siin lehel au Eestis tegutsenud ja ka täna avatudolevatele Ameerika stiilis söögi- ja peokohtadele ning auto- ja motoklubidele.
Kui te teate inimest või mõnda söögi/peokohta või auto/motoklubi, kes siin lehel kindlasti olema peaks, siis andke sellest meile lahkesti teada: 
Nimed lehel on esitatud tähestikulises järjekorras.

The American Style Club introduces Estonian people who are infected with the incurable bug of an American lifestyle, is an inspiring example, and will gladly introduce this stylish and wonderful "American disease" to all those who are interested. At the American Horse Show festival, such people have absolute VIP status with their American car, which means they have lifetime personal free admission to the festival and parking at the festival's American car VIP car park at a daily parking count price of 1€ or 1$.
On this page, we also pay tribute to the American-style restaurants and car and motorcycle clubs that have operated in Estonia and are still open today.
If you know a person or a restaurant or a party or a car/motorcycle club that should definitely be on this page, please let us know:
The names on the page are listed in alphabetical order.


INIMESED / people

ANDRUS KASESALU

Andrus_Kasesalu.jpg


MARIANN LÄNTS

Mariann_Länts.jpg


ROBIN KOLJAK


ROCKIN' LADY & HER RIVERTOWN BOYS

Rockin_Lady_her_Rivertown_Boys.jpg


TÕNU TUULAS (VASAKUL)

Tuulas.jpg


ÜLARI KIRSIPUU (VASAKULT ESIMENE)

Ülari_Kirsipuu.jpg


söögi- ja peoKohad / RESTAURANTS and CLUBS

BABY BACK RIBS & BBQ 

bbb_back.jpg


DINER

Diner.jpg


DIESEL BOOTS

Info lisamisel.


EESTI MAJA RESTORAN

Info lisamisel. 


GUITAR SAFARI

Info lisamisel.


MCDONALD'S

mcdonalds.jpg


MACK BAR-B-QUE

macbbq.jpg


O`LEARYS

olearys.jpg 


KFC

kfc.jpg


AUTO- ja MOTOKLUBID / CAR and MOTORCYCLE CLUBS

EESTI MUSTANGI KLUBI

emg.jpg


ESTONIAN VANNERS FAMILY

evf.jpg


FULLSIZE KLUBI

fullsize.jpg


HARLEY DAVIDSON CLUB ESTONIA

hd.jpg


AMERICAN STYLE CLUB LOGO

American Style Club (PDF)